Верифікований профіль
10
Років досвіду
1
Місяць на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
4 дні тому

Продаж квартир (4)

  • 79 000 $
    1 197 $/м²

    Тіниста вул., 9/12

    єВідновлення Аркадія
    1 кімната
    66 / 30 / 20 м²
    поверх 10 з 20
    2010 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продається 1-кімнатна квартира з ремонтом в Аркадії, район Аркадія, вул. Генуезька. Квартира розташована на 10 поверсі 18-поверхового будинку. Загальна площа — 66 м². Виконано якісний сучасний ремонт. Характеристики квартири: • Просторе та світле планування • Якісний ремонт — можна заїжджати і жити • Велика площа 66 м² • Комфортний поверх • Відмінний варіант як для життя, так і під оренду Про комплекс: • Закрита територія, що охороняється • Цілодобова охорона • Генератор — працюють ліфти та освітлення під час вимкнення світла • Сучасний житловий будинок Локація: • Престижний район Аркадії • Поруч море, Аркадійська алея, Траса здоров'я • Магазини, кафе, ТРЦ, транспорт — усе в...
    Рієлтор
  • 310 000 $
    1 938 $/м²

    Жаботинського вул. (Пролетарская улица), 56а

    4 кімнати
    160 / 56 / 35 м²
    поверх 17 з 18
    2018 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продається дворівнева квартира з видом на море — ідеальний варіант для комфортного життя в преміум-сегменті. Загальна площа — 160 м². Простора кухня-вітальня — 35 м². Квартира виконана в сучасному дизайнерському стилі з використанням дорогих та якісних матеріалів. Повністю укомплектована меблями та технікою. Характеристики квартири: • Загальна площа — 160 м² • Дворівневе планування • 4 окремі кімнати • 3 гардеробні • Прямий вид на море • Тепла підлога • Усі меблі виконані на замовлення • Використано іспанський мармур • Кам'яні стільниці та підвіконня • Повна комплектація меблями та технікою Квартира поєднує в собі стиль, комфорт і функціональність — ідеальний варіант для сім'ї....
    Рієлтор
  • 55 000 $
    965 $/м²

    Фонтанська дорога вул. (Перекопской дивизии улица), 122

    1 кімната
    57 / 30 / 22 м²
    поверх 11 з 22
    2020 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продається 1-кімнатна квартира в ЖК «Аквамарин», район 16-ї станції Великого Фонтану. Загальна площа — 57 м². Простора кухня — 22 м². До моря — 5 хвилин пішки. Квартира світла та функціональна, з вдалим сучасним плануванням. Велика кухня дозволяє організувати повноцінну кухню-вітальню із зоною відпочинку. Відмінний варіант як для комфортного проживання біля моря, так і для інвестиції під оренду. Характеристики квартири: • Загальна площа — 57 м² • Кухня — 22 м² • Простора кімната • Сучасне планування • Великі вікна, гарне природне освітлення Про комплекс: • Сучасний житловий комплекс • Закрита територія, що охороняється • Ліфти, доглянуті парадні • Підземний паркінг • Будинок зд...
    Рієлтор
  • 83 000 $
    1 844 $/м²

    Чубаївська вул., (Будинок)

    1 кімната
    45 / 12 / 18 м²
    поверх 6 з 12
    2025 рік побудови
    3 тиж. тому
    Квартира в ЖК «Ітака» на 7-й станції Фонтану Сучасна квартира в одному з найкращих районів Одеси — піша доступність до Аркадії. Характеристики квартири: * Якісний ремонт * Повністю укомплектована меблями та технікою * Є балкон * Готова до заселення без додаткових вкладень Про комплекс: * Будинок з автономністю — при відключенні світла працює все, крім квартири * Закрита територія, охорона * Сучасний житловий комплекс Локація: * 7-ма станція Великого Фонтану * Поруч парк * Піша доступність до моря та Аркадії * Розвинена інфраструктура
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.